Vaše štítná žláza a hubnutí-spojení je skutečné

Vaše štítné žlázy vyžadují mnohem vašeho metabolismu, poruchy nebo onemocnění postihující tuto oblast může způsobit problémy v metabolismu, což vede k drastickému problém s vaší váhou – může být buď přibírání na váze, zhubnout, nebo možná zjistíte, že hubnutí je těžší, než je obvyklé.

Ti, kteří plánují stravu, neberou v úvahu, jak jejich štítné žlázy a metabolismus mohou ovlivnit jejich program hubnutí. Většina odborníků a dokonce i média se připojují a doporučují, že nejlepší způsob, jak zhubnout, je snížit kalorie. Ti se stavem zvaným hypertyreóza trpí nadměrnou štítnou žlázou vedoucí k tomu, že jeho metabolismus prudce stoupá.

Pokud je to tak, pak pravděpodobně rychle zhubnete.

To je pěkný návrh pro někoho, kdo chce zhubnout. To je však ve skutečnosti nebezpečné pro zdraví. Kromě lékařských potíží, které taková nemoc přináší, si také všimnete problémů s váhou v důsledku. Tito lidé mají problém udržet na váze a mohou si všimnout slabosti a vyboulení očí.

Toto onemocnění může vyžadovat zvláštní léčbu od lékařů.Hypotyreóza na druhou stranu pracuje v opačném směru – zpomaluje metabolismus, dokud tělo získá hmotnost neuvěřitelnou rychlostí. Stejně jako hypertyreóza, hypotyreóza způsobuje obecnou slabost v těle. To také může potřebovat zvláštní zacházení a může způsobit vážné zdravotní problémy, pokud ponechány bez dozoru.

Při řezání kalorií samo o sobě může být velmi těžké pro většinu lidí – představte si, že lidé podílející se na život a na smrt bojuje v supermarketu o tom, zda koupit další krabici sladkostí, někteří mají přesně opačný problém. Místo toho, aby jedli příliš mnoho kalorií-což je samo o sobě problém, jedí příliš málo kalorií.

Problém? Problém s některými je v tom, že se domnívají, že jelikož experti tvrdí, že musí snižovat kalorie, sníží kalorie na nadměrné množství a přinese větší výsledky. Naneštěstí to tak nefunguje. Zatímco řezání kalorií pomáhá stravování, konzumace příliš málo kalorií tlačil tělo do módu hromadění, tělo metabolismus pomalu adaptovat na menší množství dostupné energie. Pokud vaše tělo vstoupí do tohoto režimu, vaše tělo bude pracovat na tak pomalý metabolismus, že hubnutí se stává nemožné. Technikou by zde mělo být snížení kalorií, aniž by tělo zpomalilo jeho metabolismus. Jen tak může být hubnutí jednodušší.

Dalším problémem, který může vzniknout z sníženému metabolismu je

že když váš metabolismus se zpomaluje v důsledku drastické snížení metabolismu, a pak najednou jíst dobré, vydatné, kalorie-naplněné jídlem, jste povinni získat větší váhu v důsledku rostoucího přebytku energie. Proto je nevyvážené jídlo mezi těmi, kdo se snaží zhubnout, vysoce odrazováno. Náhlý úbytek a nárůst kalorií způsobí nerovnováhu spotřeby energie, která přímo ovlivňuje ložisko tuku.

Zde je jednoduchý výpočet, aby vám pomohl získat správné množství kalorií, které budete potřebovat za den tak, že dostanete živiny ve správném vyvážení.Zaprvé, vynásob svou váhu v kilogramech 30. Pokud znáte svou váhu v librách, dělte ji o 2,2, abyste se dostali k anglickému ekvivalentu. Toto číslo rozdělíme na 30, protože to je počet kalorií, které potřebujete k udržení váhy na libru váhy.

For example if your weight in pounds is 150, divide it by 2.2. To vám dá číslo 68.18. Tohle je vaše váha v kilogramech. Vynásobte to 30 a dorazíte k množství kalorií, které budete potřebovat za den k udržení 150 liber. You may consult a nutritionist to help you come lose weight. Nakonec to všechno záleží na matematice. Pokud spotřebujete více, než vaše tělo potřebuje, ukládá to jako tuk. Teď je asi vhodná doba začít studovat zadní části těch krabic s potravinami.

Snažte se udržovat dietu na 40% bílkovin, 25% tuku a 35% sacharidů při 300 kaloriích na jídlo. Rozprostřete tyto pokrmy během dne pro optimální výsledky.I když to může být jednoduchý výpočet se dostat na numbersPsychology článků, nezapomeňte na dříve zmíněné skutečnosti, že tělo se přizpůsobí svému stavu. Vystavte ho extrémním a možná budete mít výsledky, které jste nikdy nechtěli. Poraďte se s odborníkem na výživu.