Spalovat Tuky Rychle: Víte, Že Chilli Může Pomoci Drop 230 Liber?

chilli2Prosím, držet na své čelisti, věřím, že mnoho z vás otevřela jsem je lapal nevěřícně, když budete číst můj článek, titul. To bylo stejnou reakci jsem měl včera, když jsem viděl korejský televizní program představovat obézní žena vážící téměř 352 kilo a pokračoval ztratit 230 liber! Její hubnutí tajemství? Chilli! To je prostě neuvěřitelné!

Pravdou je, že její úspěšné hubnutí byla připsána na její osobní trenér, člověk, který má za naznačen to ze světa cvičení, techniku, pomocí chilli. Prostě, jak dělá jeden trénink pomocí chilli? To musí být otázka visí nad hlavou.

Jen když jsem se snažil mít bujnou fantazii tak, aby hádat, jak chilli může mít takový efekt spalování tuků, televizní obrazovku zvětšen na odpověď, že odhalili tajemství za to. To bylo, jak to fungovalo. Jako objektiv fotoaparátu uzavřel na sídle naší obézní hlavní postava, jsem si všiml, že zůstala na venkově, kde je mnohem zemědělství je hotovo. Hned vedle jejího domu je pozemek používán pěstovat chilli. Před jejím domem, tam je zeď jako struktura, není si jistý, jeho účelem však není příliš vysoká.

Trenér pokračoval vysvětlit, jak on řídil jeho školení. On by opustil hromadu chilli na strukturu. Obézní paní, by ji natáhnout levou ruku natáhl se pro jeden chladno, také prodlužuje její levou nohu a ve stejnou dobu, a nechat chladný na jiném konci struktury. Podobně, stejná akce se bude provádět pomocí pravé ruce a noze. Nebylo známo, jak dlouho bude proveden tento soubor cvičení, a jak mnoho papriky byly použity pokaždé. Avšak to, co bylo uvedeno, že to dělala za posledních 2 let a výsledek je pro všechny vidět. Měla úspěšně ztratil neuvěřitelných 230 kg! Není to prostě úžasné? Stále mi připadá neuvěřitelné, jak jsem sdílení.

Instruktor pokračoval říkat, že on si myslel, ze tento inovativní nápad s využitím ovoce a zeleninu jako jsou vodní melouny a zelí jako součást jeho vzdělávací nástroje. Jeho metoda výcviku zahrnuty zvedání zelí s oběma rukama nad ramena, někdy jako svůj režijní činka rozšíření. Jako pro melouny, on dělal jeho stážisté dělat házet a chytat. Na TELEVIZNÍ obrazovce se přiblížíte na tomto místě na těle a zvýrazní profil jeho břiše jeho učně, který ukázal divákům slow motion záběrů prokázat rozsah pohybu do těla, zatímco házení a chytání meloun doložit, že jeho metoda funguje! Musím se přiznat, že jsem víc překvapený, jak jednoduché akce zima vybírání může mít tak velkou hmotnost ztráta dopad na obézní osoby. Jeho představa o použití ovoce a zeleniny je prostě náhrada činky a medicinbal, neboť tyto jsou poměrně časté cvičení najdete lidi dělat v posilovně. Zvláštní věc, kterou jsem zjistil, bylo, že tato cvičení bylo provedeno v plně vybavené posilovně. Jeho stážisté rozhovor vyjádřil, že vzdělávání bylo zábavné, protože jako většina z nás, nevěděl, že ovoce může být použita pro cvičení a on by chtěl doporučit, aby jeho máma, aby to vyzkoušet s ním. Předpokládám, že dávku zábavy injekčně do vašeho tréninku často dělá magie. To pomáhá odpoutat se od rutinní a monotónní školení jeden může dělat pro změnu.

Trenér se také podělil s diváky o tom, jak se obrátit své každodenní domácí práce do času tréninku. Například, při použití vysavač nebo vytírání podlahy, pokuste se protáhnout ruce plně, když se vaše ruce rozšířit a zatáhnout z kontinuální a opakující se pohyb, když dělá tyhle domácí práce.

Myslím, že to není špatný nápad pro lidi, kteří nemají přístup do posilovny, nebo nemají čas na návštěvu posilovny. Cílem je, aby chytit každou příležitost k pohybu místo toho, sedavý. Myslím, že tohle je přesně to, co to znamená, “Když tam je vůle, tam je cesta”!