Skutečný Důvod, Proč Lidé Říkají, Zvětšení Penisu, Krémy, Oleje a pleťové Vody nefungují!

Existuje mnoho nedávné články útočící na zvětšení penisu, krémy. Mají výbuch, slam, a křičet dolů, představa, že takový výrobek by mohl vzdáleně pracovat. Ale to, co oni NEJSOU říká-TO, co nechtějí, abyste věděli, je skutečný důvod, proč jsou tak proti tyto výrobky. Oni nechtějí, abyste věděli, že oni jsou útočí pouze tyto produkty, protože oni se začínají stát se dobře-známý. Jsou stále nejvyšší hodnocení ve všech hlavních vyhledávačů. Tito lidé prostě chtějí, expozice, tak jdou po něčem, co je populární. Chci říct, přiznejme si to. Jen uvedení slova – Krém na Zvětšení Penisu v názvu článku, je povinen si všiml, a pomoci pohybovat nahoru v žebříčku.

To je to, co oni jsou opravdu po žebříčku! Tihle lidé se snaží znít jako oni jsou nějaký Penis Rozšíření Odborníků, ale pravda je, že nemají ponětí o tom, o čem mluví. Za prvé, rád bych, aby mi někdo ukázal, “odborník”. Jak získali takové znalosti? Je tam Penis Rozšíření univerzitě někde tam venku? Ne. Tak jsem to nemyslel. Nebo dostali obrovské státní dotace a studovat stovky mužů? Pochybuji, že. Ne. Tihle kluci nejsou žádní odborníci, jednoduše proto, není tam žádná taková věc. Neexistují žádné odborníky. Důvodem pro to je jednoduchý. Většina mužů prostě jsou příliš v rozpacích, aby se část v jakékoliv studium nebo jakýkoli průzkum nebo nechat někoho vědět, že oni se snažili jakýkoli druh penis rozšíření produktu. Takže všechny ty tzv. odborné poznatky a údaje, které se odkazují na je falešné!

penis

OK, takže teď už jsme si vyjasnili, co ropuchy NEJSOU. Nyní se pojďme vypořádat se o to, co oni jsou. Poražení! Ano správně, jsou to ubožáci, že nemůžu najít nic, co stojí za to psát o tak útočí na zvětšení penisu, krémy, v naději, že dostat nějakou pozornost. A s titulem, jako že je to těžké se dostat nějakou pozornost. Chci říct, přiznejme si to, jste pravděpodobně čtení tohoto článku, jednoduše proto, že o titul! Ale na rozdíl od nich chtít-být penis vědci, znám pravdu a skutečný důvod, proč jsou vynaložení příliš mnoho energie na jejich útoky. Chtějí pozornost. Snad nikdo nehrál s nimi, když oni byli děti. Nebo možná, že jejich matky neobjímal. Já nevím. Ale z nějakého důvodu je to opravdu smutné vidět, tak mnoho z těchto článků v horní části vyhledávačů, napsané lidmi, kteří nemají ponětí, o čem mluví! Smutným faktem je, že příliš mnoho lidí jednoduše vzít, cokoliv budou číst on-line jako fakt. Ale každý může napsat článek. Nepotřebujete žádné přihlašovací údaje. Jen přístup k internetu. To nemá ani cenu něco vytisknout tisíce řádků blbost celého světa!

Teď se možná ptáte, jestli to, co říkám, je pravda, pak, jak budu vědět, komu věřit? Jak mám vědět, co je ve skutečnosti pravda o penis rozšíření krémy?

Jak budu vědět, jestli opravdu fungují? Tady je odpověď: ZKUSTE TO!

Jo, jen 2 slova a jsem unešený stovky článků, desítky idiotů kteří si myslí, že jsou odborníci, ale nevím, jaký je rozdíl mezi nosem a jejich sráči! Pokud chcete zjistit pravdu vyzkoušet produkty pro sebe. Je to jednoduché. To je staromódní. Ale je to jediný způsob, jak vím. Nemáme žádné vládní studie. Neexistují žádné odborníky. Tam je žádná tvrdá a rychlá data, která vám říct, pokud tyto produkty fungují, protože příliš mnoho mužů se bojí to přiznat. Muži, kteří používají tyto produkty a jsou stále dobré výsledky se držet jazyk za zuby. Není to tak, že oni se stydí přiznat, že to funguje. Problém je, že se styděl přiznat, že někdy použili, nebo ji potřebovala!

Žijeme ve společnosti, která říká, že jste buď rodí, nebo nejste. Pokud nejste, pak to je prostě příliš špatné. No pravda je, že nemusíte být narozen s masivní penis. Můžete udělat něco o tom. A NE, nemusíte vyklopit tisíc dolarů, aby chirurg! Bohužel žijeme také ve společnosti, “podmíněné” věřit tomu, co slyšíme z lékařské oblasti. Ne, že bych napadání moderní medicíny. Ušli jsme dlouhou cestu. Nespočet lidí, kteří mají prospěch z ní, a dokonce vděčí za svůj život. Ale lékaři a léky nejsou jediným řešením. Zvětšení penisu jen náhodou spadají do této třídy! (A pokud by vás zajímalo, kde dostanu informace, viz odstavec výše, že končí ve 2 velkých slov).

men issues

Zde je experiment, chci, abys to zkusil. Můžete to udělat doma, když jste sám, tak se nebojte. Chci, abys přemýšlet o tom, jít ven na večeři s velkou skupinou lidí. Mix své nejbližší přátele a rodinu a další lidi, které jste nikdy předtím neviděli. A chci, abyste si představit, že někdo u stolu přináší téma Zvětšení Penisu. Nyní, když jste si přečetli jen jeden článek, že výbuchy nápad. A vy jste nikdy koupil, nebo testovány každý takový produkt. Chci, abys přemýšlet o tom, jak by reagovat. Vsadím se, že jste všechny peníze v kapse, že vaše koleno-škubnout reakce bude něco jako toto:

“To nezdravé nefunguje! Je to všechno falešné kecy! Četl jsem o tom VŠECHNO on-line!”

Pamatujte, na začátku tohoto cvičení jsem řekl, že byste měli přečíst jen jeden článek. Tak proč na světě by si tak rychle skočit na kapelu vozu? Odpověď je jednoduchá (jsem plný jednoduché odpovědi, pokud jste si nevšimli): je To prostě jednodušší věřit, že to nemůže fungovat. Jo. Sledoval jste spolu bez jediného důkazu jednoduše proto, že to byla nejjednodušší věc udělat.

Nyní připravte se na foukané z ponožky. Chcete vědět SKUTEČNÝ důvod, proč JSTE říkal, že to nebude fungovat? Řekl jste, že proto, pokud jste řekl, že nic, naopak bylo by to přiznání, že jste si PŘÁL, aby to fungovalo a vy jste se BÁL, že někdo u stolu by si myslel, že JSTE POTŘEBOVALI ZVĚTŠENÍ PENISU!

To je zcela nepřijatelné. Příliš trapné. Neměl jsi na výběr, ale křičet dolů samotná představa takové věci. A v té chvíli. To velmi rychlé. Že malý záblesk naděje, že jednou měl. Ten malý kousek světla v zadní části své mysli a hlubinách duše… to šepot otázku: “opravdu to Funguje?”. Že zhasne světlo uvnitř vás. Můžete dát na masku, která říká, nemožné a strávit zbytek svého života, je menší muž, kterého jste měl potenciál stát. To vše kvůli STRACHU a NEJISTOTY. Wow…

No mám pro vás nějaké dobré zprávy. Právě jste přečtěte si tento článek. Právě jste se dozvěděli PRAVDU. Nejde jen o ty nuly jsem se zmínil na začátku. Ale právě jsi se dozvěděl pravdu o sobě. PRAVDOU je, že nepotřebujete nikoho, aby vás vedl za nos. Držet za ruku. Aby vás v daném směru. Potřebujete jen odvahu, aby se váš vlastní rozum. Na to všechno přijít sám. Vytvořit svůj vlastní fakta. Protože pravda o těchto produktech byla a vždy bude – cokoliv, co SI určíte.