Nejlepší Rostlinné Doplňky Prostaty

Problém prostaty je běžná zdravotní porucha viděn mezi stáří lidí. Studie říkají, že tuto zdravotní poruchu u mužů lze snadno kontrolovat vedením zdravého životního stylu.

Příjem nadměrného červeného masa, mléčných výrobků, živočišných potravin a vajec jsou jednou z hlavních příčin vzniku dysfunkce prostaty. To může být považováno za nutriční nedostatek onemocnění v důsledku nedostatku ovoce a zeleniny v stravě.

Příjem zdravé vyvážené stravy

Která dává přednost zelenině, pomáhá vyhnout se riziku rakoviny prostaty a rozšíření prostaty. Nyní můžeme vidět detaily o některých nejlepších doplňcích prostaty používaných k léčbě problémů s prostatou.

Zinek je jedním z nejlepších doplňků prostaty zdravotní doplňky běžně používané pro problémy prostaty. To je základní minerální potřebné pro správné fungování a růst prostatické žlázy. Ústřice, sušená semena vodního melounu, hořká čokoláda s kakaovým práškem, pražená dýně a tykvová semena, skopové, arašídy, sezamové máslo a telecí játra jsou některé z potravinových položek bohatých na koncentraci zinku.

Fruktóza je další nejlepší zdravotní doplněk prostaty používané k léčbě problémů prostaty. Jedná se o hlavní cukrovou složku nalezenou v ovoci. Mango, banán, borůvky, ananas, meruňky, hrušky, třešně a fíky jsou příklady potravin s vysokou koncentrací fruktózy. Příjem potravin s vysokým obsahem fruktózy pomáhá výrazně zvýšit riziko vzniku rakoviny prostaty.

Selen, silný antioxidant je nejlepší doplněk prostaty doporučené lékaři.

Působí jako důležitý lék na rakovinu prostaty a pomáhá zlepšovat tvorbu a růst živých buněk. Potraviny bohaté na selen živin obsahují slunečnicová semena, para ořechy, houby, cibule, obilí, drůbež, vejce a ryby jako je tuňák, halibut, losos a platýs.

Příjem potravin bohatých na selen zlepšuje mužskou plodnost a pohyblivost spermií. Prevence poškození v důsledku volného radikálního účinku a zvýšení imunity těla jsou další výhody použití selenu jako doplněk zdraví. Pro lepší výsledky se doporučuje užívat 55 mikrogramů selenu denně.

Lykopen, karotenoidní pigment, který se vyskytuje hlavně v červeném ovoci a zelenině, patří mezi nejrozšířenější zdravotní doplňky prostaty. Příjem potravin s bohatou koncentrací lykopenu snižuje riziko rakoviny prostaty.

Rajčata, vodní meloun, růžové grapefruity a jiné ovoce a zelenina s červenou barvou jsou dobrými příklady potravin s vysokou koncentrací lykopenu. Antioxidanty přítomné v lykopenu pomáhá neutralizovat účinek volných radikálů a zabraňuje jeho poškození.

Vitamín E, hlavní složkou tuku rozpustných sloučenin je další nejlepší doplněk zdraví prostaty používá hlavně pro léčbu. Sójové boby, lněná semena, sezamové oleje, kukuřičný a palmový olej jsou některé ze zdrojů potravin bohatých na vitamin E.

Vitamin E s tokoferoly a tokotrienoly působí jako dobré antioxidanty a pomáhá při prevenci oxidačního stresu. Česnek, vitamin D bohaté potraviny, zelenina z brukvovité rodiny jako zelí a broccoliScience Články, rostlinné oleje s omega-3 tuky a celá zrna s vysokým obsahem vlákniny jsou jiné nejlepší doplňky zdraví prostaty se běžně používá pro léčbu prostaty problémy.