Kulturistika Doplňky: Měli By Jste Si Je, Aby Budovat Svalovou Hmotu?

Rate this post

Před přijetím kulturistika doplňky, je důležité si uvědomit, že nejsou najednou děje, aby se vám obrovské. Že by jen zbožné přání.

Kulturistika doplňky vám pomůže, pokud jste školení a dieta správně-pokud nemáte, budete jen skončit s drahé moči. Chcete-li získat maximální užitek z tělesné stavby nebo doplňků sportovní výživy, budete potřebovat, aby jejich použití jako součást dobře promyšlený program.

Když se správně používány jako součást programu, mohou přispět tím, že:

1. Přidání prvek pohodlí: Používání potravinových doplňků, jako Nahrazení Jídla Prášky a syrovátkový protein vám poskytnout efektivní a rychlý způsob, jak dostat své denní potřeby živin.

2. Zvyšuje pevnost a snižuje dobu zotavení: Použití vitamínu a aminokyselin doplňky pomáhají minimalizovat negativní vedlejší účinky silový trénink a urychlit zotavení.

Ve Prospěch Pohodlí

Mnoho lidí si myslí, že není třeba nikoho, aby se kulturistika doplňky. Jsou naprosto správné. Tam není. Předtím, než přišli na trh, kulturisté byli schopni stavět úžasné postavy bez použití jídlo náhrady, prohormones, nebo kreatin.

Před mnoha lety, tam byly žádné stroje na cvičení. Postavy byly vyvinuty pomocí složeného volné hmotnosti cvičení. Tyto odvedl skvělou práci, zvýšení svalové velikost a rozvoj síly, tak nejen, že to může být provedeno, může to být provedeno velmi dobře. Nicméně, tam jsou faktory, aby zvážila při rozhodování o tom, zda nebo ne, aby zahrnovala doplňky ve vašem režimu, a jeden z nich to čas.

V naší moderní den života, čas je často na prémie. Mnoho lidí dnes prostě nemají čas být neustále nakupování a vaření. Ve skutečnosti mnoho lidí je obtížné vařit na pravidelném základě. I když je pravda, že vyvážená strava vám poskytne veškeré výživy, měli byste třeba, že je sporné, kolik lidí vlastně jíst správně vyváženou stravu, natož stravu, která je optimalizována pro tělesné stavby.

Pro každého, kdo se snaží najít čas jíst potřebné množství pravidelných celé jídlo jídla denně, doplňky jako syrovátkového proteinu a prášky náhrada jednoho jídla se může zaplnit mezeru.

Je to mnohem jednodušší jíst tři skutečné jídla denně a tyto tři proteinový doplněk jídla. Pak víte, vás bude stále značné množství esenciálních bílkovin, takže je snadné sledovat vaše nutriční příjem. Pro úspěch je velmi důležité, aby si potřebné množství šesti denních jídel a základní živiny, a to je snadný způsob, jak to udělat.

Masové diety obvykle vyžadují velmi vysoký denní příjem bílkovin, více než 300 g za den. Jen aby vám příklad toho, jak moc to je, zde jsou některé příklady toho, co 300g bílkovin se rovná:

Tuňák — 50 oz konzervy tuňáka (může průměr je 6-8oz.), což je 1 750 kalorií a 25 gramů tuku

Kuře-38 oz z kuřecích prsou (rovná asi sedmi 6 oz prsa), což je 1,313 kalorií a 38 g nasycených tuků

Hovězí maso-43 oz libového mletého hovězího masa (asi 2,7 kg masa), což je 3,214 kalorií a 215 g nasycených tuků

Vejce-50 velkých celá vejce, rovná 3,750 kalorií a 250 g nasycených tuků

Bílky — 100 vaječné bílky, rovná 1.600 kalorií a téměř žádný tuk

Pure whey protein — 15 kopečky EAS Přesnost Bílkovin, rovná 1500 kalorií 7,5 g nasycených tuků

Samozřejmě, že je možné udělat si to z jen jíst celé potraviny, ale budete muset být opatrní, o náročné nadměrné množství nasycených tuků. Základní tuky, které potřebujete, jsou nenasycené tuky. To jsou tuky, které jsou kapalné při pokojové teplotě, jako je slunečnicový olej, olivový olej, lněný olej a světlicový olej, ne tuky, které jsou na bázi zvíře. Užívání whey protein doplňky vám dodá potřebné bílkoviny bez tuku.

Zvýšená Pevnost a Snížená Zotavení

Doporučuje se, aby stejně jako syrovátkový protein doplněk multi-vitamin, stejně jako vitamin C, by se betaken stejně jako glutamin. Kdokoliv starší 18 let může také vzít kreatin.

Potřeba pro Multi-Vitamíny

S silový trénink, tělo potřebuje zvýšené množství minerálů jako je hořčík a selen. Nedostatek může způsobit svalovou slabost a potlačení imunitního systému, svalové křeče a únava. Brát multi-vitamin doplněk je snadný způsob, jak zajistit, že nebudete stát s deficitem v těchto.

Jako tělo je schopen odstranit nadbytek železa, je dobrý nápad vzít multi-vitamin, který neobsahuje železo, pokud jste byl diagnostikován s nedostatkem železa.Železo je také oxidační činidlo, které může způsobit poškození srdce a tepen, a je hlavním rizikovým faktorem arteriosklerózy.

Je to docela snadné, aby se v dost železa prostřednictvím stravy sám. Potraviny bohaté na železo patří, masa, ryb a drůbeže a zelená zelenina, jako je špenát a brokolice.

Vitamin C

Vitamin C, je nezbytné, aby se zabránilo poškození volnými radikály, což je zrychlil po těžké trauma silový trénink. To je také pomáhá opravovat pojivové tkáně, podle pořadí, snižuje množství času, které jsou bolavé.

Glutamin

Glutamin je aminokyselina, která je přirozeně produkován našem těle, nicméně většinu času, kdy kulturistika, naše těla vyžadují tolik, že to nemůže vytvořit dostatek. Doplnění stravy s glutaminem zvýší vaše hladiny glutathionu. Glutathion je silný antioxidant, který pomáhá v boji proti stresu cvičení trauma, a zabránit svalové bílkoviny členění.

Mnoho lidí věří, že to pomáhá zabránit tělo od rozebrat nový svalů během spánku.

Kreatin Monohydrát

Kreatin je cílem je dodávat naše svaly s energií. To je také nalezené v červené maso, ale ty by musel sníst obrovské množství masa, dostat stejné výhody jako užívání čistého kreatin prášek. Výhody kreatinu jsou dobře známé, takže se nebudu to rozebírat tady, jiné než říci, že hlavní prospěch z užívání kreatinu je, že to zvýší vaši sílu.

To vám umožní zvedat těžší váhy, což bude stimulovat další růst svalů. Pokud budete brát kreatin a pak se zastaví, budete ztratit přebytečné tekutiny, že kreatin přináší do vašich buněk, ale nebudete ztrácet další svalové kreatin vám pomohl získat.

Zatímco kulturistika doplňky sama nebude vám tělo, které si přejete, ale oni poskytují pohodlí a vylepšení, které byste jinak získat. Potřebujete, aby se rozhodnutí o tom, zda si přejete zahrnout tyto ve svém programu, takže nepatří k humbuk, pochopit, co nebude dělat za vás a to, co oni budou dělat za vás.

LEAVE A REPLY