Domácí prostředky na úlevu od hemeroidů

Hemoroidy jsou jedním z nejčastějších onemocnění známých jak u mužů, tak u žen. Hemoroidy jsou běžné. V USA je prevalence přibližně 4,4%. Hemoroidy jsou zvětšené, bolestivé žíly v konečníku. Hemoroidy se vyvíjejí ze dvou různých míst.

Existují 2 sady žil, které vysávají krev z dolního konečníku a konečníku. Odhaduje se, že přibližně polovina všech Američanů měla tuto podmínku ve věku 50 let a že 50 až 85% světové populace bude někdy ve svém životě postiženo hemeroidy. Hemoroidy jsou velmi časté u mužů i žen.

Tlak plodu v břiše, stejně jako hormonální změny

způsobit hemoroidní cévy zvětšit. Tyto nádoby jsou také vystaveny silnému tlaku během porodu. Pro většinu žen, nicméně, hemoroidy způsobené těhotenstvím jsou dočasným problémem. Naštěstí, hemoroidy lze snadno léčit, a může být zabráněno v mnoha případech.

Více než polovina světové populace se rozvine hemoroidy hlavně po 30 letech. Těhotné ženy mají náchylnost k jejich rozvoji. Hemoroidy jsou velmi běžný stav. Odhaduje se, že přibližně polovina všech Američanů bude mít hemoroidy ve věku 50 let.

Kryoterapie poskytuje nezbytnou úlevu pro zmírnění další závažnosti.

Tato studená léčba hemoroidů je dnes nejlepší alternativou k prevenci příznaků, bez jakýchkoli vedlejších účinků, způsobených hemoroidy; jako je bolest, svědění, a nepohodlí, které otok hemoroidních žil způsobí.

Hemoroidy lze chirurgicky odstranit, zatímco je pacient pod sedativy a bezbolestné (lokální nebo míšní anestezie) nebo hluboké spí a bezbolestné (celková anestezie). Sklerototerapie-chemický roztok se vstříkne kolem krevní cévy, aby se zmenšil hemoroid. Hemoroidektomie-příležitostně, rozsáhlé nebo těžké vnitřní nebo vnější hemoroidy může vyžadovat odstranění chirurgickým zákrokem známým jako hemoroidektomie.

Hemoroidy jsou způsobeny zvýšením žilního tlaku namáhání mít pohyb střev a způsobují svědění, bolest a někdy i krvácení. Rutin zmenší hemoroidy a eliminuje zánět. Užívejte rutin denně, aby se zánět hemorroidů udržel na snížené úrovni.

Vyhněte se tření toaletním papírem. To zhoršuje hemoroidy. Umyjte si záda vodou a jemně otřete toaletním papírem, až skončíte. Smíchejte 1 polévkovou lžíci Vazelíny 1 lžička Květiny Síry a stěr na hemoroidy 2-3 krát denně. Vezměte 2 česnekové hřebíčky a dejte je asi do dvou šálků vody. Semena manga jsou účinným lékem na krvácení.

Semena by měla být shromažďována během období manga, sušena ve stínu, v prášku a uchovávána pro použití jako lék. Tento prášek by měl být podáván v dávkách přibližně jednoho a půl až dvou gramů s medem nebo bez medu dvakrát denně. Například podvázání gumového pásu zahrnuje odříznutí oběhu hemeroidu umístěním gumového pásu kolem jeho podstavce.

Domácí prostředky na léčbu hemoroidů

 • Aplikujte Aloe Vera gel přímo na řitní otvor, zmírňuje bolest a uklidňuje pocit hoření.
 • Použijte Bayberry, goldenseal kořen, myrha, a bílý dub v salve formu ke zmírnění bolesti v hemoroidech.
 • Brew silný, teplý čaj pomocí kontryhel ( řebříček ), a vztahují se na hemoroidy s vatový tampon několikrát denně nebo podle potřeby.
 • Naneste Hazel na čarodějnice sterilní bavlněnou podložkou, třikrát denně, aby se zmenšily oteklé žíly.
 • Take Buck thorn kůra, collinsonia kořen, petržel, červené hroznové listy révy vinné nebo kořen kamene buď v kapslích nebo čajové formě.
 • Naneste nějakou jedlou sodu, aby to pomohlo s svěděním z hemoroidů.
 • Míchejte krájenou cibuli a med, dejte nějaké na vatový vlněný polštářek a naneste na hemoroidy po dobu 3 hodin.
 • Nasekejte cibuli a hřebíček na česnek, nasaďte si vatový polštářek a počkejte 3 hodiny. Pak aplikujte na hemoroidy.
 • Vypijte jednu lžičku olivového oleje každé ráno.
 • Blanch 4GM vášnivého ovoce na 1/4 šálku vody, použijte látky aplikovat na hemoroidy.
 • K léčbě hemoroidů používejte pravidelně citron.
 • Brousit mrkev nebo řepu, dát do chladničky, když v chladu dát do velké látky a odtoku (zanechat nějakou šťávu); dát látky na hemoroidy.