Alter Ego Feromon: 3 Feromony, které Dělají Muži Neodolatelné

Existují chemikálie vylučované zvířaty, které způsobují, že opačné pohlaví je buď vysoce přitahováno, nebo jen extra přátelské. Tyto chemikálie jsou známé jako feromony a byly synteticky vyráběny po celá léta.

Přidáním těchto chemikálií do pánské kolínské dovolilo mužům přitáhnout pozornost mnoha více žen než obvykle. Seznam feromonů Alter Ego zahrnuje: androstenon, androstenol a androsteron.

Tento feromonový vzorec je kombinací různých feromonů,aby se zvýšila účinnost kolínské. Účinek této kolínské má trvat 4 až 6 hodin. Většina mužů to považuje za příliš silné na to, aby to nosili během dne, takže si to nechávají na noc, když jedou do města.

Vůně je považována za velmi mužnou a schopnou vylákat ženy přímo z davu a směrem k muži, který ji nosí. Každá z chemických složek zařazených na krátký seznam složek alter Ego feromonu má na ženy jiný účinek.

Tyto feromony nejenže vyvolávají jedinečnou reakci, ale každá žena je vnímá jinak, když narazí na vůni bez zápachu. Vůně, která se přidává do feromonového roztoku, je jednoduše tím, že je ještě výraznější u žen. Následující feromony produkují lidé přirozeně a nyní jsou také synteticky vyrobeny.

3 feromony v Alter egu:

Androsteron

To je posilovač nálady, který vytváří pocit zvýšeného štěstí u žen.

Androstenol

Tento typ feromonu způsobuje, že se ženy stanou mnohem upovídanějšími a přátelštějšími.

Androstenon

Tento feromon způsobuje, že nositel vypadá dominantněji než ti kolem něj. Má velmi ostrý zápach, takže by se měl nosit pouze při smíchání s vůní.

Muž v Kolíně, který obsahuje všechny výše uvedené feromony

Může v podstatě učinit ženy kolem něj šťastnější, upovídanější, přátelštější, a bude také vypadat jako dominantnější muž v davu. Alter Ego je také k dispozici pro ženy. V ženské verzi jsou stejné 3 feromony, ale v různých koncentracích. Má nižší koncentraci androstenonu a vyšší koncentrace dalších dvou feromonů.

Mnoho feromon-laced kolínské, parfémy, a masážní oleje obsahují podobné složky pro obě pohlaví, ale v různých koncentracích. Je to proto, že muži i ženy produkují některé ze stejných feromonů, takže nakonec na ně nějakým způsobem zareagují. Tento feromonový vzorec, stejně jako většina ostatních, se aplikuje na krk a zápěstí před odchodem. Počet kapek použitých v Kolíně Alter ego feromone se může pohybovat od 2 do 5 kapek. Čím více Kolínská používá, tím větší dopad to má na lidi kolem nositele.